Nasza kolejna realizacja
Sklep internetowy z turbanami

Cieszymy się, że klienci coraz częściej wybierają naszą firmę do realizacji swoich nowych sklepów internetowych. Ten niezwykły projekt, który nam się trafił z pewnością należy do udanych i delikatnie mówiąc – nowatorskich. Otóż mieliśmy przyjemność zaprojektować dla firmy z województwa warmińsko-mazurskiego sklep internetowy, który sprzedaje głównie turbany na głowę jak i inne akcesoria. Po ustaleniu szczegółów z klientem, przystąpiliśmy do realizacji sklepu internetowego, który oparliśmy na systemie CMS WordPress wraz z kilkoma niezbędnymi wtyczkami.

Klient również zażyczył sobie dobrego procesora płatniczego z szybkimi płatnościami i oczywiście najniższą prowizją pobieraną przez usługodawcę. Z czystym sumieniem poleciliśmy klientowi specjalną ofertę Przelewy24, którą klient przyjął bez mrugnięcia okiem. Szczegóły projektu są dostępne w tabelce obok.

Specyfikacja projektu

Rodzaj klienta: Klient firmowy

Klient: The Moss

Data ukończenia projektu: 15 października, 2020

Czas realizacji projektu: 14 dni roboczych

Wykonanie realizacji: Kulczycki Design

Użyte oprogramowanie: CMS Wordpress CMS Wordpress + WooCommerce

Dodatkowo w ramach realizacji: Pomoc przy doborze hostingu / domeny Dodatkowe prace administracyjne

Użyte wtyczki: Formularz kontaktowy Pokaz slajdów Polityka Cookies Zabezpieczenie strony przeciw hakerom oraz malware SSL

Strona responsywna (RWD): TAK

Projekt dostosowany do RODO: TAK

Potrzebujesz podobnego projektu? Napisz do nas!

Jeśli interesuje Cię wykonanie podobnego projektu przez naszą firmę lub chcesz stworzyć stronę lub sklep dla swojej firmy, napisz do nas lub zadzwoń. Omówimy szczegóły a przede wszystkim poznasz to, co możemy Tobie zaoferować w ramach współpracy!