O nas

O naszej firmie

Firma Kulczycki Design powstała w roku 2004

20lat doświadczenia w branży IT

Z początku poruszaliśmy się po nieznanym nam gruncie – projektowania stron internetowych. Z czasem poszerzaliśmy swoją wiedzę, czytając różne poradniki, książki i czasopisma. Czerpaliśmy też dużą dawkę wiedzy z Internetu. Po kilku miesiącach pojawił się pierwszy klient, a później kolejny. Machina już ruszyła!
Tak przez kolejne lata zdobywaliśmy klientów, jednocześnie poszerzając swoje portfolio o coraz to nowsze, bardziej zaawansowane projekty, aż nadszedł rok 2013, gdzie zaproponowano nam udział w Gali Pokazu Mody “Heart Fashion” – konkursie organizowanym dla Młodych Projektantów Mody, w którym zajęliśmy miejsce Sponsora nad tym wydarzeniem. Rok później podjęliśmy taką samą decyzję, zajmując tym razem Patronat Medialny nad Galą Pokazu Mody “Heart Fashion”.

Pod koniec stycznia 2018 roku uległo zmianie logo naszej firmy. 4 czerwca 2018 roku oficjalnie zalegalizowaliśmy firmę i od tamtego momentu rozpoczęliśmy wystawiać faktury VAT (poprzednio były to tylko Umowy o Dzieło). Pod koniec 2018 roku również zaczęliśmy prowadzić nasz sklep pod adresem www.intymnosc24.pl. Trzy lata później – w 2021 roku, utworzyliśmy kolejny sklep internetowy www.zagrodka.com.pl, który również prowadzimy do dnia dzisiejszego.

Nasze rozwiązania

Pobierz ulotkę informacyjną

Nasze usługi, które zadowolą każdego wymagającego klienta

Hosting internetowy w cenie pakietu
Gwarantujemy, że Twój hosting internetowy, gdzie będzie Twoja strona internetowa będzie wliczony już w cenę pakietu.
Domena internetowa w cenie pakietu
Gwarantujemy, że Twoja domena internetowa, która mówi o Twojej firmie wiele dla potencjalnego klienta, będzie wliczona już w cenę pakietu.
Brak problemów z działaniem strony bądź sklepu
Zapewniamy, że przez nasze wieloletnie doświadczenie wypracowaliśmy naszą niezawodność i możemy zaoferować takie hostingi, gdzie nie będzie żadnego problemu.
Nielimitowane konsultacje i porady w kwestii doboru domeny oraz hostingu
Oferujemy również naszym klientom nielimitowaną ilość, pytań do nas, w kwestii przyszłej oferty, bądź zakupu jakiegokolwiek hostingu czy domeny internetowej.
Doświadczenie
20
lat w branży informatycznej
Zadowolenie
252
Zadowolonych klientów
Realizacje
355
Zrealizowanych projektów
Nagrody
8
Nagrody i wyróżnienia dla nas
Opinie naszych klientów

Co mówią o nas nasi Klienci?