Inne usługi

Pozostałe nasze usługi

Opieka

Opieka nad stroną bądź sklepem internetowym. W ramach posprzedażowej realizacji możemy również zająć się odpłatnie opieką nad projektem, który wykonywaliśmy dla klienta.

Aktualizacje

Nasi klienci, z którymi współpracujemy powierzają nam często aktualizacje ich stron internetowych, z uwagi na fakt, iż nie mają na to czasu, bądź się na tym nie znają.

Dodatkowe funkcje

W praktyce wychodzi tak, że po niedługim czasie potrzebne są w wykonanym projekcie nowe funkcjonalności, które podniosą jakość projektu oraz większe zaangażowanie klientów.

Marketing +

Zbudowanie strony internetowej bądź sklepu internetowego i oddanie go klientowi nie przynosi oczekiwanych rezultatów. Potrzebny jest także marketing w sieci. Warto zlecić to profesjonalistom.
icon_inne usługi

Wykonanie to jednak nie koniec…

Wielu naszych klientów po zakończeniu współpracy z nami, zgłasza się do nas po coś jeszcze. Tym „czymś” są wszelkiego rodzaju dodatkowe usługi, które podnoszą rentowność sklepu internetowego – w przypadku jeśli chodzi o sprzedaż w Internecie, a w przypadku stron internetowych – ulepszenie marketingu internetowego w taki sposób, aby klient, który jest zainteresowany danymi usługami naszego klienta zadzwonił do niego i podjął z nim współpracę.

Często jest tak, że niestety wykonanie strony internetowej to jedno, a natomiast jej utrzymanie, sprowadzenie do niej konkretnego ruchu konkretnych klientów to drugie. Nasze doświadczenie związane z rozwojem stron oraz sklepów internetowych rozwijaliśmy latami. Obecnie posiadamy swoje sklepy internetowe, które świetnie sprzedają i możemy również powiedzieć, że wiele przez to się także nauczyliśmy.