Reklamy Meta Ads

Idealne dla Firmy

Konfiguracja reklam Meta Ads dla Twojej działalności

Zwiększ swój ruch, dzięki reklamom Meta Ads. Dzięki nam zwielokrotnisz swoje zyski.

Jako firma z 20-letnim doświadczeniem na rynku, rozumiemy zmieniającą się dynamikę rynku i wyzwania związane z wybijaniem się na tle konkurencji w przestrzeni online.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z potrzeb klientów, którzy poszukują realnego przypływu klientów, a nie iluzorycznego wzrostu odwiedzin na stronie, generowanego przez automaty, boty czy fałszywe linki. Dlatego skupiamy się na oferowaniu skutecznych i etycznych rozwiązań marketingowych.

W tym kontekście, specjalizujemy się w tworzeniu i zarządzaniu kampaniami reklamowymi Meta Ads na platformie Facebook. Od podstaw konfigurujemy Menadżera firmy, aby zapewnić naszym klientom jak najlepsze wyniki. Nasze działania reklamowe są precyzyjnie dopasowywane do grupy docelowej, niezależnie od tego, czy jest to cała Polska, czy wybrany, specyficzny obszar województwa czy miasta.

Nasze usługi Meta Ads obejmują nie tylko projektowanie i realizację kampanii reklamowych, ale także bieżącą analizę ich efektywności. Dzięki temu jesteśmy w stanie szybko reagować na zmieniające się warunki rynkowe i dostosowywać strategie marketingowe, aby maksymalizować ROI naszych klientów. Nasz zespół ekspertów stale monitoruje najnowsze trendy i zmiany w algorytmach platformy Facebook, co pozwala nam oferować usługi na najwyższym poziomie.

Podsumowując, nasza oferta skierowana jest do firm, które szukają realnych i mierzalnych efektów swoich działań w internecie. Z naszą pomocą, reklama w mediach społecznościowych staje się skutecznym narzędziem do budowania świadomości marki, angażowania potencjalnych klientów oraz zwiększania sprzedaży. Zapraszamy do współpracy, aby razem osiągnąć sukces w dynamicznie zmieniającym się świecie marketingu cyfrowego.

petarda seo

Współpracuj z nami w zakresie reklam Facebook

Tworzenie i zarządzanie kampaniami reklamowymi Meta Ads na platformie Facebook

Zapoznaj się z dostępnymi planami abonamentowymi i wybierz najodpowiedniejszy dla swojej firmy. Jeżeli chcesz dodatkowych usług – skontaktuj się z nami
SEO S
META - S
PLN
350
 • Podstawowa konfiguracja Menadżera Firmy, włączając w to ustawienie konta, zdefiniowanie ról i uprawnień oraz podstawowe ustawienia bezpieczeństwa.
 • Kreacja i konfiguracja pierwszej kampanii reklamowej w Menadżerze Reklam, z uwzględnieniem jednej grupy docelowej i jednego zestawu reklamowego.
Popularny
SEO M
META - M
PLN
655
 • Indywidualne konsultacje w celu zrozumienia celów biznesowych klienta.
 • Podstawowa konfiguracja Menadżera Firmy, włączając w to ustawienie konta, zdefiniowanie ról i uprawnień oraz podstawowe ustawienia bezpieczeństwa.
 • Kreacja i konfiguracja pierwszej kampanii reklamowej w Menadżerze Reklam, z uwzględnieniem jednej grupy docelowej i jednego zestawu reklamowego.
 • Podstawowa optymalizacja kampanii na podstawie wstępnych wyników (pierwsze 7 dni po uruchomieniu).
 • Raportowanie podstawowych wyników kampanii po jej zakończeniu.
SEO L
META - L
PLN
1200
 • Wszystkie elementy z Planu META - M
 • Rozszerzona konfiguracja Menadżera Firmy, włączając zaawansowane ustawienia celów biznesowych, integrację z dodatkowymi narzędziami i platformami.
 • Projektowanie i implementacja zaawansowanej strategii reklamowej, obejmującej wielokanałowe kampanie z segmentacją zaawansowaną grup docelowych.
 • Bieżąca optymalizacja kampanii i testowanie A/B w celu maksymalizacji efektywności.
 • Szczegółowe raportowanie i analiza wyników z rekomendacjami dotyczącymi dalszych działań.

4.9/5.0

przez wszystkich dotychczasowych naszych klientów

  Napisz do nas!

  Zainteresowała Cię nasza oferta. Skontaktuj się z nami.