Zbożowa 93; 10-806 Olsztyn
Godziny pracy: Pon - Sob: 8:00 - 17:00
Kulczycki DesignKulczycki Design

Nasze realizacje

Projekt i realizacja sklepu erotycznego na rynek UK

Jakiś czas temu nasz stały klient mieszkający na stałe w UK poprosił nas abyśmy mu wykonali i zaprojektowali angielski sklep erotyczny na platformie WooCommerce. Z radością przyjęliśmy wyzwanie i całość opracowaliśmy zgodnie z najnowszymi standardami projektowania sklepów internetowych.
Czytaj dalej

Realizacja strony internetowej na rynek UK

W styczniu 2021 roku wykonywaliśmy dla klienta mieszkającego na stałe w UK stronę internetową. Po krótkiej analizie tego co klient chciałby zawrzeć na stronie internetowej oraz zaproponowaniu mu najlepszych rozwiązań, nasza firma przystąpiła niezwłocznie do prac nad stroną internetową.
Czytaj dalej

Projekt i realizacja sklepu internetowego Hair-Space.pl

Sklep internetowy salonu kosmetycznego W lutym 2021 roku ukończyliśmy kolejny nasz projekt. Tym razem zgłosił się do naszej firmy klient firmowy z miasta Gdańska, zlecając nam realizację sklepu internetowego jego salonu kosmetycznego. Po ustaleniu szczegółów oraz tego co ma zawierać sklep i jakie ma mieć funkcjonalności, niezwłocznie przystąpiliśmy do realizacji projektu. Dodatkowo w ramach realizacji […]
Czytaj dalej

Projekt i realizacja sklepu internetowego Szlędaki.pl

Sklep internetowy dla zagrody W grudniu ubiegłego roku zakończyliśmy realizację sklepu internetowego dla Zagrody Szlędaki. Sklep internetowy ruszył oficjalnie ze sprzedażą w lutym 2021 roku – dlatego dopiero teraz publikujemy tę realizację w naszym portfolio.
Czytaj dalej

Projekt i realizacja strony internetowej Damp.com.pl

Pod koniec stycznia 2021 roku podjęliśmy się kolejnej realizacji. Tym razem zgłosił się do nas klient, który chciał aby jego obecna strona internetowa przeszła gruntowną zmianę. Po krótkiej rozmowie z klientem, zaproponowaliśmy mu szereg nowych rozwiązań. Zauważyliśmy, że jego stara wersja strony internetowej była postawiona na zwykłym HTML’u, na najstarszej wersji PHP – co budziło […]
Czytaj dalej

Projekt i realizacja sklepu internetowego Kostkabetonowa.com

Sklep internetowy Kostkabetonowa.com W styczniu 2020 roku ukończyliśmy kolejną już realizację, tym razem dla klienta firmowego, który zajmuje się sprzedażą kostki betonowej dla klienta firmowego oraz indywidualnego. W sklepie internetowym klienta zastosowaliśmy szereg dobrych rozwiązań oraz użyliśmy nowej wtyczki do przeliczania ilości palet do zakupu przez kupującego kostkę betonową.  
Czytaj dalej

Realizacja loga firmowego Kostkabetonowa.com

Realizacja loga firmowego dla klienta firmowego Po nowym roku zdobyliśmy kolejnego klienta firmowego, który zajmuje się sprzedażą i dystrybucją kostki brukowej. Klient chciał odświeżyć swoją stronę internetową, która nie spełniała nowoczesnych wymogów, dlatego zlecił nam kompletną realizację strony od A do Z. W ramach tego projektu wykonaliśmy klientowi nowe logo internetowe.
Czytaj dalej

Projekt i realizacja odświeżonej strony internetowej Drew-Mar

Odświeżenie strony internetowej Drew-Mar W styczniu odezwała się do nas właścicielka firmy, która produkuje drewno kominkowe z prośbą o odświeżenie strony internetowej, która była przez nas wykonywana jeszcze w młodszych czasach, gdy dopiero zaczynaliśmy rozkręcać firmę. Wykorzystaliśmy do tego projektu najpopularniejszy system CMS wraz z potrzebnymi wtyczkami.
Czytaj dalej

Strona internetowa pod sprzedaż e-booka

Strona Antydeweloper Pozyskaliśmy kolejnego klienta, który zlecił nam zaprojektowanie strony internetowej pod sprzedaż swoich e-booków z branży deweloperskiej. Strona została wykonana w najpopularniejszym systemie CMS WordPress wraz z odpowiednimi wtyczkami, które zwiększają sprzedaż. Strona została wykonana w optymalnym terminie 14 dni roboczych i oddana klientowi.
Czytaj dalej

Projekt i realizacja strony internetowej Granix

Strona internetowa dla branży kamieniarskiej Pan Grzegorz znalazł nas dzięki mediom społecznościowym i bez wahania zlecił nam odświeżenie swojej strony internetowej dla swojego zakładu kamieniarskiego. Od razu zaproponowaliśmy klientowi postawienie strony internetowej od „zera”, czyli z nowym szablonem wraz z częściowym przeniesieniem starych treści na nową stronę, oraz opracowanie nowych tekstów. Szczegółowe informacje odnośnie realizacji […]
Czytaj dalej