ACF_

Do czego może się przydać Advanced Custom Fields?

Blog/Aktualności

Do czego może się przydać Advanced Custom Fields?

Kto nie słyszał, że zaprojektować można dosłownie wszystko. Nowoczesne serwisy ogłoszeniowe, portale udzielające pożyczek, nowoczesne portfolio, gdzie z łatwością umieścimy potrzebne informacje o projekcie do pokazania naszym przyszłym klientom. Z pomocą programiście może przyjść ACF.

Jest to potężne narzędzie, gdzie za jego pomocą zbudujemy potrzebne elementy do istniejącej strony, postawimy nowy portal ogłoszeniowy korzystając z dobrodziejstw tej wtyczki. Bo wtyczka jest fenomenalna! Daje ogromne możliwości.

Zaprojektuj własne portfolio

Istnieje szereg gotowych motywów i wtyczek do instalacji i prostej konfiguracji portfolio artysty, firmy czy osoby która chce pokazać swoje dzieła innym. Ale po co wykorzystywać gotowe rozwiązania, jeśli można sobie je utrudnić, czegoś dodatkowo się nauczyć. Nasza firma to wykorzystała dość profesjonalnie tworząc własne portfolio właśnie dzięki Advanced Custom Fields. Poszerzyliśmy podstawowe dane takie jak: nazwa projektu, data wykonania, link do realizacji właśnie dzięki zastosowaniu pól jakie daje nam cudowna wtyczka Advanced Custom Fields.

Nowoczesny portal pożyczkowy

Portale pożyczkowe są ogólnie dostępne w wyszukiwarce internetowej i w codziennym naszym życiu. Ale niektórzy idą o krok dalej i uczestniczą w tzw. programach partnerskich które oferują udział procentowy za „pozyskanie klienta”, który wypełni wniosek pożyczkowy w firmie pożyczkowej i zostanie mu udzielona pożyczka na kwotę o jaką wnioskował. Istnieje szereg popularnych programów partnerskich, w których udział biorą zwykli ludzie, chcący zarobić. Istnieją również portale oferujące takie pożyczki tzw. kalkulatory lub porównywarki pożyczek.

Taką porównywarkę stworzyliśmy mniej więcej rok temu. A wykorzystaliśmy do tego właśnie tę jedyną wtyczkę – Advanced Custom Fields. Zamiast korzystać z płatnego szablonu i mieć multum wtyczek, które wspomagają działanie takiego portalu, nasza firma postawiła na prostotę.