Pozycjonuj z Grupą Tense

Pozycjonowanie z firmą

Pozycjonuj swoją stronę z Grupą TENSE

Zobacz co firma oferuje i wybierz najodpowiedniejsze działanie.

Stawiamy na najwyższą jakość usług, dlatego w zakresie pozycjonowania łączymy siły z Grupą TENSE – jedną z największych agencji digitalowych w Polsce.

Grupa TENSE od 2009 roku wspiera rozwój biznesów, wykorzystując pozycjonowanie, kampanie reklamowe i inne narzędzia szeroko pojętego marketingu internetowego. Współpracuje z małymi i średnimi firmami, a także z dużymi koncernami i korporacjami. Zapewnia indywidualne podejście do potrzeb klienta, oferty dostosowane do branży i budżetu oraz elastyczne sposoby rozliczania.

Na sukcesy klientów pracuje zespół prawie 200 specjalistów, a wśród pozycjonowanych przez nich witryn są m.in. cukierniasowa.pl, venezia.pl, wartapoznan.pl, naszlekarz.pl, tesa.com czy allecco.pl. Efekty ich działań są doceniane także na arenie międzynarodowej: Grupa TENSE jest laureatem nagród za najlepszą kampanię SEO w Europie (European Search Awards 2021) oraz na świecie (Global Search Awards 2020).

Oferta pozycjonowania

Wybierz pakiet, który odpowiada Twoim potrzebom i celom, jakie realizować ma strona

SXO, czyli z coś więcej niż SEO

SXO (SEO+UX) to usługa dla działających już sklepów (e-commerce). Jeżeli Twój sklep nie przynosi spodziewanych zysków, chcesz zwiększyć jego widoczność i liczbę klientów, a także mieć wgląd w rozbudowane raporty i statystyki, to właśnie oferta dla Ciebie. W ramach oferty InTENSE skupiamy się nie tylko na pozycjonowaniu, ale także na optymalizacji strony pod kątem użyteczności. Przyglądamy się jej z wielu perspektyw i przygotowujemy obszerne raporty ze wskazówkami, jak monetyzować ruch na stronie.

Dla kogo?

 • Twój sklep działa już od pewnego czasu, jest widoczny w Internecie, ale nie odczuwasz korzyści w postaci większej sprzedaży czy wzrostu liczby zapytań.
 • Chcesz zbudować jeszcze większą widoczność w sieci i znacznie poszerzyć grono klientów.
 • Potrzebujesz wskazówek, jak poprawić działanie witryny, by była bardziej użyteczna i intuicyjna dla klientów.
 • Lubisz trzymać rękę na pulsie, więc chcesz mieć dostęp do szczegółowych raportów z działań i pełen wgląd w wyniki.

Zakres cenowy: 2 500-8000 zł/mies. 

eCPC, czyli rozliczaj się od efektu

Usługa eCPC zwiększy liczbę odwiedzin na Twoim serwisie. Działa podobnie jak kampania sponsorowana, ale ruch dostarczamy poprzez pozycjonowanie (kanał organic). W pakiecie nie ma limitu słów kluczowych – docieramy do jak największego grona odbiorców. Ponadto płacisz tylko za frazy, które generują kliknięcia, a opłata zależy od wyników, czyli w miesiącach zmniejszonego popytu zapłacisz mniej. Rozliczenie składa się z opłaty stałej przeznaczonej na inwestycje i pracę na Twojej domenie oraz opłaty zmiennej za efekt prac. Ta druga w większości przypadków jest naliczana za każde dodatkowe wejście na stronę powyżej wyniku, który witryna osiąga na początku współpracy.

Dla kogo? 

 • Chcesz rozliczać się od efektu i cenisz mierzalność inwestycji.
 • Masz duży serwis lub sklep internetowy.
 • Twój biznes można definiować za pomocą setek lub tysięcy słów kluczowych.
 • Przerobiłeś już „klasyczne SEO” i chcesz czegoś więcej.

Zakres cenowy: 1500-10000 zł/mies.

Frazy, czyli SEO na wybrane słowa kluczowe

Oferta Frazy to rozwiązanie idealne dla stron internetowych oferujących usługi. Obejmuje działania zmierzającego do tego, by dana witryna wyświetlała się na jak najwyższych pozycjach wyników wyszukiwania na zapytania związane z usługą, regionem czy miastem, na terenie którego funkcjonuje firma. Dzięki temu jej oferta dociera do bardziej zdecydowanych klientów.

Dla kogo?

 • Działasz w branży usługowej.
 • Chcesz promować się lokalnie.
 • Zależy Ci tylko na wybranych słowach kluczowych, po których szukają Cię klienci.
 • Masz już sprawdzone frazy, które chcesz promować.
 • W Twojej branży liczy się tylko od kilku do kilkudziesięciu słów kluczowych.

Zakres cenowy: 600-3000 zł/mies.

AdTENSE, czyli potencjał Google Ads

Usługa adTENSE to pakiet dla stron i sklepów, które chcą promować się za pomocą kampanii sponsorowanych. Obejmuje kompleksowe przygotowanie i prowadzenie kampanii Google Ads, dzięki czemu witryna osiągnie cele biznesowe, takie jak sprzedaż czy budowanie wizerunku w internecie.

Dla kogo?

 • Chcesz promować się za pomocą kampanii.
 • Zależy Ci na precyzyjnym dotarciu do potencjalnych Klientów.
 • Liczysz na duży zasięg zwiększający świadomość Twojej marki.
 • Chcesz szybkich rezultatów.
 • Działasz w branży sezonowej, w której nie jest potrzebna promocja całoroczna.
 • Cenisz mierzalne inwestycje.

Zakres cenowy: obsługa i ustawienie kampanii od 690 zł/mies. (budżet reklamowy to dodatkowy koszt)

Zastanawiasz się, który pakiet będzie odpowiedni dla Twojej strony?