Tą aktualność piszemy tylko dlatego, że już niedługo nastąpi nowa “epoka” w naszej firmie. Od 2004 projektujemy strony internetowe, sklepy, serwisy i inne podobne serwisy. Zawsze podpisywaliśmy z naszymi klientami wiążące Umowy o Dzieło, które na wszelki wypadek zabezpieczały interesy obu stron. O tym możecie się przekonać, przeglądając Referencje od naszych Klientów, a także spojrzeć na nasze bogate Portfolio. Ale czas powiedzieć, że pewna epoka się zamyka a rozpoczyna się następna. Jaka?

Firma oficjalnie w CEIDG

Od 4 czerwca oficjalnie rozpoczynamy działalność gospodarczą pod szyldem oficjalnym – Tomasz Kulczycki Design, a mniej oficjalnym – Kulczycki Design. Dlaczego taka nazwa? Staraliśmy się o to, aby zostać przy dawnej nazwie naszej Firmy, dlatego, że wiązało to się z szeregiem plusów m.in. marka Kulczycki Design jest już bardzo dobrze rozpowszechniona, dzięki projektom, które realizowaliśmy i nie tylko.

Od czerwca wystawiamy faktury VAT

Stało się! Wielu klientów nas opuszczało, bo do tej pory nie wystawialiśmy faktur VAT, ale to się od 4 czerwca zmieni. Teraz za każdą usługę będziemy wystawiać faktury VAT. Jesteśmy bardzo radośni z tego powodu.

Sklep internetowy E-KulczyckiDesign

Wraz z “nowym początkiem” będzie także oficjalnie otwarcie sklepu internetowego na naszej internetowej stronie. Do tej pory nie korzystaliśmy z tego rozwiązania, ale spoglądając na rozwijający się rynek usług informatycznych, musieliśmy to uruchomić.

Nowe serwisy internetowe i sklepy

Firma KulczyckiDesign będzie posiadała wiele stron i serwisów internetowych, które oficjalnie będą prezentowane na stronie www.kulczyckidesign.pl. Będą to nasze “nowe marki”, które pod wspólnym szyldem KULCZYCKIDESIGN wzmocnią naszą markę główną jeszcze bardziej.

X